Ger Dekkers - Flevoland, Wood of silver poplars - incl.boekwerk
Aart Klein - De Amstel is er gelukkig nog, 1991, gesigneerd!
Herman Brood - Forever Friends
Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28.5 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zie foto's | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 15-4-2024 om 21:11 |
Eindtijd | 29-4-2024 om 19:15 |