Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Jaartal | 2024 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Niel, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||||||||||