Cor van der Woerd (1901-1994) Spanjaardgat Breda
Bieten Sie mit
Technik | Radierung |
Maße | 53.5 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gerahmt | Gerahmt |
Ausrufpreis
39 €