Jan Wiegers (1893-1959) Mountain landscape Probably Davos - provenance Stedelijjk museum Adam
Bid
Technique | Gouache |
Dimensions | 50 x 60 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Starting bid
€1,875