Jan Spijkers - Acrylic on canvas, Window with tomcat - Framed
Ronald Boonacker - Bonaire, FRAMED
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Screen printing on wood (Free shipping Netherlands)
Ronald Boonacker - Curaçao, FRAMED
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Ans van Dijk (1962)
"Buddies"
Zeefdruk 25/120, hand gesigneerd en genummerd
Motief: b=40cm ; h=50cm
Lijst: b=59cm ; h=74cm
Inclusief lijst, ophangwerk en ontspiegeld glas.
Biografie
Ans van Dijk is de jongste dochter van de kunstschilder Adriaan de Bie. Zij volgde een schilderopleiding aan de kunstacademie in s' Hertogenbosch en later aan deelopleidingen aquarel en grafiek in Florence en Antwerpen. Na een aantal jaren gewerkt te hebben als grafisch ontwerpster, werd zij vanaf 1997 fulltime professioneel kunstenares schilderwerken worden succesvol via gerenommeerde galeries en kunsthandels verkocht, door heel Nederland en België en door een gedeelte van Duitsland. Het werk van Ans van Dijk sluit aan bij stromingen van het West-Europese dadaïsme en de Noordwest-Europese Cobra. Zij probeert in deze zoektocht naar primaire schilderkunst nieuwe impulsen te brengen, door integratievan wereldwijde etnische en soms prehistorische elementen. Het primaire kijken en weergeven door kinderen enerzijds en door de zogenaamd primitieve mens anderzijds leveren nieuwe perspectieven en eenverfrissende beeldtaal.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 16-5-2014 at 10:45 |
End time | 25-5-2014 at 10:45 |