Karel De Bauw - Landscape with plow horses
Hans van Eerd - Mixed media, Untitled
Eva Jorritsma-Thone - Baked child
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Een aquarel van de Nederlandse kunstenaar Bob Immink (1930-1989).
Gesigneerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst: 41 x 51 cm. Beeld: 24 x 40 cm.
Herkomst: Uit de Kunstuitleen “Zienagoog”, Zaandam. Aankoopprijs: fl 400,-.
Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Petrus Theodorus (Bob) Immink, geboren 06-06-1930 in Amsterdam en overleden 01-06-1989 in Ilpendam (Waterland), schilder, graficus, zeefdrukker en aquarellist.
Hij verhuisde op 37-jarige leeftijd naar een vrijstaand huis in Ilpendam met uitzicht over de weidegebieden van het Waterlandse polderland. Dit landschap werd door hem vele malen vastgelegd in olieverfschilderijen en aquarellen d.m.v. zijn karakteristieke brede penseellijn.
Bob Immink was niet alleen schilder van het Zaans/Waterlandse landschap. Hij heeft in zijn leven veel gereisd en overal maakte hij schetsen en schilderijen van het landschap: Griekse tempels, Amerikaanse berglandschappen, woestijnen en verlaten dorpjes in de Spaanse vlaktes.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Landschap in Noord-Holland”).
Kunstenaar: Petrus Theodorus (Bob) Immink.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: ca 1975.
Ingelijst: In een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: 41 x 51 cm. Beeld: 24 x 40 cm.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit de Kunstuitleen “Zienagoog”, Zaandam.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 23-9-2016 at 20:04 |
End time | 3-10-2016 at 16:27 |