Imanol Marrodán - "Slow Red" (f15) - 18 x 24,5 cm. - Auflage 50
Germ de Jong - 3 catalogues, from 1986, 1989 and 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50,000 points of light
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Een vroeg werk van de Nederlandse kunstenaar Frederik Beerbaum: “Landschap I”.
Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 44,5 x 62 cm. Beeld, 27 x 37 cm.
Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
(Gelijktijdig met deze aquarel bieden wij nog een aquarel van Frederik Beerbaum ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Informatie over de kunstenaar:
Frederik Beerbaum, collagist, graficus, schilder en tekenaar, werd in 1942 geboren in Hilversum. Hij studeerde in 1969 af aan de Rietveld Academie in Amsterdam en is sindsdien als kunstenaar werkzaam in Nederland en Portugal (Aljezur).
Na zijn opleiding begon hij te werken met olieverf op doek en paneel, maar hij merkte dat papier veel meer mogelijkheden biedt. “Papier voegt zich naar het onderwerk. Je kunt er alle technieken op toepassen, pastel, inkt, gouache, aquarel en olieverf”.
Frederik Beerbaum is lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam.
Literatuur: Scheen 1969-1970; Jacobs 1993.
Ook staat hij vermeld in "Who's who in Art", (33rd edition, and Dictionary international Biography Cambridge).
Titel: “Landschap I”.
Kunstenaar: Frederik Beerbaum
Techniek: Aquarel op papier.
Jaartal: ca 1975.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: In zeer goede staat. Kan zo aan de muur.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro bij verzending via KIALA en 20,00 euro bij verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 21-9-2016 at 20:00 |
End time | 30-9-2016 at 21:00 |