Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Isaac Israels - Eight drawings
Cornelis Vreedenburgh - Moored boat
Jan J. van der Stap - Summer landscape with mill
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1973 |
Technique | Etching/Aquatint |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 60 x 72 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 75 |
Prachtige compositie van Guillaume Le Roy. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1973) en genummerd (42/75). In goede conditie; de uiterste marges zijn hier en daar wat vlekkerig en gekreukt maar het beeld zelf is zeer goed. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 72cm x 60cm (blad), 55cm x 43cm (beeld)
Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” , “een koning onder de grafici “,…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk”, "als graficus is er een steeds grotere ontwikkeling naar versobering en onthouding”
Condition | |||
Condition | Good | ||
De uiterste marges zijn hier en daar wat vlekkerig en gekreukt maar het beeld zelf is zeer goed. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 15-1-2021 at 21:55 |
End time | 29-1-2021 at 20:53 |