Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 72 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75 |
Prachtige compositie van Guillaume Le Roy. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1973) en genummerd (42/75). In goede conditie; de uiterste marges zijn hier en daar wat vlekkerig en gekreukt maar het beeld zelf is zeer goed. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 72cm x 60cm (blad), 55cm x 43cm (beeld)
Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” , “een koning onder de grafici “,…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk”, "als graficus is er een steeds grotere ontwikkeling naar versobering en onthouding”
Zustand | Gut | ||
De uiterste marges zijn hier en daar wat vlekkerig en gekreukt maar het beeld zelf is zeer goed. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2021 um 21:55 |
Endzeit | 29-1-2021 um 20:53 |