Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Olieverf op doek van Hannie Bal. Titel: geometrische voorstelling. Afmetingen doek H45,5 x b65 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd en genummerd met naam en adres. Zie foto. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand.
Hannie Bal (1921-2012) is een schilder uit de NIEUWE HAAGSE SCHOOL. Opgeleid in Antwerpen en aan de Koninklijke Academie in Den Haag, waar zij ook les heeft gehad van haar toekomstige echtgenoot Willem Schrofer. Hannie Bal is lid geweest van de nu steeds bekender kunstenaarsgroep VERVE samen met echtgenoot Willem Schrofer.
Werk van Hannie Bal is onder andere te vinden in de collectie van het Gemeentemuseum Den Haag
literatuur ver Hannie Bal : Hannie Bal, Reisimpressies en stillevens, schilderijen, aquarellen en tekeningen
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Naaldwijk, The Netherlands |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Naaldwijk, The Netherlands |
Start time | 4-3-2017 at 21:45 |
End time | 12-3-2017 at 20:45 |