Koen Vanmechelen - The Fighter
Gerard Prent - Oil on canvas (pasty painted) from the 'garden' series
Charlotte van Pallandt - Charlotte van Pallandt Arnhem 1898-1997 Noordwijk Zwei Friends
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1983 |
Technique | Lithograph |
Support | Handmade Paper |
Framed | Not framed |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | Nr 6 van 28 exemplaren. |
Een litho op geschept papier uit 1983 van de Nederlandse kunstenaar Kees Slegt (1946).
Gesigneerd, genummerd en gedateerd met potlood.
-Een eigen druk van de kunstenaar. Nr. 6 uit een oplage van 28 exemplaren.
-Niet ingelijst.
-Afmetingen: Blad, 65 x 50 cm. Beeld, 57 x 47 cm.
-Herkomst: Uit de inboedel van Seth Gaaikema (1939-2014).
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar:
Kees Slegt, geboren 01-12-1946 te Amsterdam, graficus, tekenaar en pastellist.
-Opleiding: Gerrit Rietveld Academie Amsterdam.
Hoewel Kees Slegt voornamelijk bekend is geworden met zijn etsen, maakt hij ook schilderijen, houtsneden en litho’s. Ook al hebben de etsen en schilderijen een abstract karakter, toch hebben zij een figuratief uitgangspunt. De kunstenaar is gefascineerd door landschappen en verbindingen tussen twee verschillende werelden.
-Exposities: o.a. Frans Halsmuseum, Haarlem Nieuw Perspectief, Amsterdam Singer Museum, Laren Nieuw Perspectief, Utrecht De Vleeshal, Haarlem.
-CV:
1984-2001 Docent Beeldende Kunst ABK Academie Minerva, Groningen.
1986 Nederlandse Grafiekprijs.
1991 Gastdocent Academy of Art and Design, Bergen, Noorwegen.
1992 Gastdocent Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam.
2002-2003 Docent certificatenstudie,ABK Academie Minerva, Groningen.
2004-2005 Curator Kunstruimte Het Witte Huis, Zwanenburg.
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Condition | |||
Condition | Very good | ||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 2 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 5-2-2020 at 14:37 |
End time | 16-2-2020 at 22:01 |