Corneille - Green Cat with Bird metal sculpture
Eef van Brakel - Landscape in the Ardennes
Jan Saudek - Fire & Rain, 1989 - handgesigneerde gelatin silver print
Georges Dayez - Toledo the Ravishing of the Degollada
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1992 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Animals |
Framed | Not framed |
Dimensions | 71 x 95 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 49/100 |
Mooie grote ingelijste litho van Marinus Fuit. Titel: "Gebeeldhouwde leeuw aan zee" . Jaar: 1992. Nummer: 49/100. Afmetingen blad: H71 x b95cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b81.5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Marinus Fuit, woonachtig in Haarlem, ontwikkelde zich als tekenaar-schilder autodidactisch. Een opleiding tot lithograaf aan de Amsterdamse Grafische School legde de technische basis voor zijn grafiek. In 1967 had hij zijn eerste solo-expositie in Amsterdam waarna vele solo- en groepstentoonstellingen door heel Nederland volgden.
Zijn zeer gedisciplineerde techniek is vooral gebaseerd op exact tekenen. Hij gebruikt aquarelverf, gouacheverf, Oost-Indische inkt en soms piëzografie.
Condition | |||||||||||
Condition | Reasonable | ||||||||||
Op de voorpoot zit een hele kleine beschadiging. Zie foto. Links onder in het beeld zit een oneffenheid. Zie foto. De bovenrand heeft een kreukel in het witte gedeelte. | |||||||||||
Shipment | |||||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 28-9-2021 at 15:17 |
End time | 7-10-2021 at 20:43 |