Walasse Ting - Femme avec chat rose
Raymond Waydelich - Hommage à John Wayne
Corneille - Chat vert avec Oiseau metal sculpture
Eef van Brakel - Paysage en Ardenne
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 71 x 95 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 49/100 |
Mooie grote ingelijste litho van Marinus Fuit. Titel: "Gebeeldhouwde leeuw aan zee" . Jaar: 1992. Nummer: 49/100. Afmetingen blad: H71 x b95cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b81.5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
État | |||||||||||
État | Raisonnable | ||||||||||
Op de voorpoot zit een hele kleine beschadiging. Zie foto. Links onder in het beeld zit een oneffenheid. Zie foto. De bovenrand heeft een kreukel in het witte gedeelte. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-9-2021 à 15:17 |
Heure de fin | 7-10-2021 à 20:43 |