3. Tous les lots
  5. artistes
KAWS - Prachtige Zeefdruk NO REPLY No.2, uit 2015, ingelijst kopen? Bied vanaf 12800!Andy Warhol - Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA kopen? Bied vanaf 8900!Andy Warhol - HEEL BIJZONDER : Portret van Russell Means uit 1976, Gesigneerd & Ingelijst kopen? Bied vanaf 7900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!

artistes

Nathanael Neujean - Gepatineerd bronzen beeld: groep van 3 figuren kopen? Bied vanaf 1499!Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1495!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Willem Van Hecke - familie (c9b) kopen? Bied vanaf 1395!

mouvements artistiques

Theo Lenartz - Glaskunstwerk kopen? Bied vanaf 800!Mathieu Mategot - Wandkapstok kopen? Bied vanaf 400!Johan van Loon - De transparante vaas kopen? Bied vanaf 350!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 295!

createurs

Andy Warhol - Gesigneerd (!!!) "THE VELVET UNDERGROUND & NICO" uit 1967 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 3480!Banksy - Super Set : Record DIRTY FUNKER in show case + GRAFFITI- sticker 018/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 1780!Banksy - Set : Record MIAMI VICES EP2 in show case + ingelijste Print Banksy Rat (GDP) kopen? Bied vanaf 1690!Frank Stella - COVER DESIGN : Gesigneerde & Ingelijste Record George Perle - Piano Works kopen? Bied vanaf 890!

artistes musicaux

Tous les artistes actuellement proposés aux enchères

 Lots internationaux
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z