John Hesselberth - Anatomy in a room - Ets
Joke Struik - slow in auvergne
Gertie Janssen - The flat country II
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Framed | Only in Passe-partout |
Dimensions | 30 x 12 cm (h x w) |
Passe-partout | 45 x 30 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | Diverse oplages |
Lot van drie kleurenetsen met vrouwfiguren:
Linker ets: 1991, H.C. Beeldmaat: 30 x 12 cm. Passe-partout maat: 45 x 30 cm.
Middelste ets: 1989, 1/4. Beeldmaat: 20 x 15 cm. Passe-partout maat: 40 x 30 cm.
Rechter ets: 1991, 3/8. Beeldmaat: 25 x 11 cm. Passe-partout maat: 45 x 30 cm.
LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.
BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn inclusief BTW. Voor zakelijke kopers is de BTW eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (eindprijs, commissie en verzend-/bezorgkosten).
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur.
Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.
Condition | |||
Condition | Very good | ||
Zeer goede staat. Twee van de drie passe-partout hebben wat lichte vlekjes. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Amsterdam, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 2 kg.
| ||
Guarantee | |||
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 3-2-2020 at 9:18 |
End time | 11-2-2020 at 20:42 |