Marianne Haselhoff - Ohne Titel
William Malucu - Leidenschaftliches Leben
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 30 x 12 cm (h x b) |
Passepartout | 45 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Diverse oplages |
Lot van drie kleurenetsen met vrouwfiguren:
Linker ets: 1991, H.C. Beeldmaat: 30 x 12 cm. Passe-partout maat: 45 x 30 cm.
Middelste ets: 1989, 1/4. Beeldmaat: 20 x 15 cm. Passe-partout maat: 40 x 30 cm.
Rechter ets: 1991, 3/8. Beeldmaat: 25 x 11 cm. Passe-partout maat: 45 x 30 cm.
Zustand | Sehr gut | ||
Zeer goede staat. Twee van de drie passe-partout hebben wat lichte vlekjes. | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 3-2-2020 um 9:18 |
Endzeit | 11-2-2020 um 20:42 |