Aldo Rossi - Design for the head of the south
Jenny Holzer - Protect me from what i want
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - "Botters" (see label on the back) on the IJsselmeer
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1975 |
Technique | Silkscreen |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Figures |
Framed | Not framed |
Dimensions | 80 x 70 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 20 |
Typische jaren 70 compositie van Marte Roling. Zeefdruk op glad, geplastificeerd papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75), getiteld en genummerd (5/20). In goede conditie; beeld is goed, wat lichte krasjes linksboven en een oppervlakkig kreukje rechts die ingelijst niet zichtbaar zijn. In de marge zit een oppervlakkige vouw in de hoek rechtsboven en wat kleine vlekjes in de hoeken rechts- en linksonder. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 80cm x 70cm (blad), 70cm x 65cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Condition | |||
Condition | Good | ||
Het beeld is goed, wat lichte krasjes linksboven en een oppervlakkig kreukje rechts die ingelijst niet zichtbaar zijn. In de marge zit een oppervlakkige vouw in de hoek rechtsboven en wat kleine vlekjes in de hoeken rechts- en linksonder. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 14-9-2018 at 14:59 |
End time | 24-9-2018 at 20:04 |