Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1958 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 64 x 47.5 cm (h x w) |
Incl. frame | 94 x 79 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Bijzondere ingelijste en met de hand gesigneerde twee-kleuren litho op Arches papier. De litho is gebruikt als affiche voor het Exposition de Ceramique van Picasso, van 8 maart tot 20 juni 1958 in het Maison de la Pensée Française te Parijs. De litho is uitgegeven in een oplage van 125 exemplaren.
In de hoek rechtsonder is het werk in de druk gesigneerd en gedateerd en met de hand gesigneerd in blauw potlood.
Literatuur: Catalogue Raisonné 1923-1973, Christoph Czwiklitzer, 31;
Herkomst:
Private collectie, Nederland.
Galerie für Moderne Kunst und Plakatkunst
Dr. Michael Jäger
Dr. Hildegard Schaaf
Condition | |
Condition | Very good |
Zeer goede staat gezien de leeftijd. Blad is licht vergeeld, met een iets sterkere (te verwaarlozen) vergeling langs de randen. Lichte beschadigingen/gebruikssporen langs de randen en de hoeken van het blad. Zie de laatste twee foto's voor een impressie. | |
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 23-9-2020 at 13:46 |
End time | 4-10-2020 at 20:55 |