Jan de Hamer - 2 wunderschön gerahmte Pastellzeichnungen von Bauernhöfen
Rob Scholte - 2 x Pferdestickereien – 2007 und 2008 – Größe 49 x 26 x 4 cm
Rob Scholte - Stickerei „Schiffe vor der Küste“ – 2006 – Größe 32 x 40 x 4 cm
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1958 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 64 x 47.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 94 x 79 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere ingelijste en met de hand gesigneerde twee-kleuren litho op Arches papier. De litho is gebruikt als affiche voor het Exposition de Ceramique van Picasso, van 8 maart tot 20 juni 1958 in het Maison de la Pensée Française te Parijs. De litho is uitgegeven in een oplage van 125 exemplaren.
In de hoek rechtsonder is het werk in de druk gesigneerd en gedateerd en met de hand gesigneerd in blauw potlood.
Literatuur: Catalogue Raisonné 1923-1973, Christoph Czwiklitzer, 31;
Herkomst:
Private collectie, Nederland.
Galerie für Moderne Kunst und Plakatkunst
Dr. Michael Jäger
Dr. Hildegard Schaaf
Zustand | Sehr gut |
Zeer goede staat gezien de leeftijd. Blad is licht vergeeld, met een iets sterkere (te verwaarlozen) vergeling langs de randen. Lichte beschadigingen/gebruikssporen langs de randen en de hoeken van het blad. Zie de laatste twee foto's voor een impressie. | |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 23-9-2020 um 13:46 |
Endzeit | 4-10-2020 um 20:55 |