Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - hand signed + certificate
Jiri Anderle - "Figure with dark background II" 1985 - edition 40 - hand signed
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV -Framed
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1977 |
Technique | Etching/Aquatint |
Support | Handmade Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 32 x 54 cm (h x w) |
Incl. frame | 63 x 88 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | Nr 1 van 12 |
Een ‘vroege’ ets van de Nederlandse kunstenaar Peter van der Heijden (1950), getiteld: “Belgische brievenbussen“ .
-Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.
-Afgedrukt op geschept papier in een oplage van 12 exemplaren. Dit is
nr 1.
-Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 63 x 88 cm. Beeld, 32 x 54 cm.
-Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de
BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de
Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.
-Conditie: De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de
glasplaat heeft een ‘chipje’ en een barstje in de rechterbenedenhoek (zie de
laatste foto).
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Peter van der Heijden (geboren 21-11- 1950 in Den Bosch ), beeldhouwer, collagist, graficus, installatiekunstenaar, wandschilder, schilder, ontwerper en keramist.
Opleiding: Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam) 1969-1970.
Peter van der Heijden staat bekend om zijn experimentele en multidisciplinaire benadering. Zijn prenten en mixed media zijn gebaseerd op zijn hardnekkige fascinatie voor natuurlijke en evolutionaire processen, geologie en geschiedenis.
Literatuur: Jacobs 1993.
LET OP A.U.B.:
-Het werk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Naar België: 18,50 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Condition | |||
Condition | Good | ||
De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de glasplaat heeft een ‘chipje’ en een barstje in de rechterbenedenhoek (zie de laatste foto). | |||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 10-4-2019 at 14:35 |
End time | 18-4-2019 at 20:42 |