Marinel Vieleers - Talking men (Doctor - patient)
Philippe Halsman - Folder "MARILYN" (3 photos) - Edition 250 - signed - numbered
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Photoshooting for Vanity Fair" 2005 - handsigniert
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Zeer bijzonder item!
Het boek "IL" is het tweede deel van de serie 'Steenschrijvers". Het boek met linnen omslag met opdruk bevat 12 losse bladen van Wessel Couzijn (1 ets, 2 litho's en 9 gemengde technieken van ets, litho en droge naald), tekst van Bernard Daneau, typografie van W. Sandberg, gedrukt door P. Clement Amsterdam. Het boek is opgedragen aan Pearl Perlmutter en uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. De oplage bestaat uit 75 exemplaren (waarvan dit nr. 64 is), genummerd van 1-75 en 8 exemplaren genummerd van I t/m/ VIII. Elk exemplaar is gesigneerd door de kunstenaar.
Titel: "IL", Steenschrijvers deel 2
Jaartal: 1966
Afmetingen map: 43,2 cm x 56 cm
Oplage: 64
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (4e pagina)
Materiaal: 1x ets, 2x litho en 9 gemengde technieken van ets, litho en droge naald op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Toeslag van 10 euro per gewonnen item:
Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)
Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Verzending is ook mogelijk.
Bezichtigen:
Vragen:
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 16-1-2017 at 12:56 |
End time | 29-1-2017 at 12:56 |