Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1900 to 1944 |
Signed | Hand signed |
Willem van den Berg, Den Haag, geb. in 1886 - gest. in 1970 te Amsterdam.
Opleiding, Academie in Den Haag,
afb. boeren, vissersfiguren, en dieren, karakter vol,technisch buiten gewoon goed.
Hij reisde voor studie naar, belgië oostenrijk, Italië, Frankrijk en England.
Van 1938-1953 was hij hoogleraar/ dir. van de Rijks Academie te Amsterdam.
Hij schilderde, aqualeerde, tekende met pen, en hij lithografeerde.
In 1958 kreeg hij De Arti-Medaille, in 1959 de 2e prijs te Edinburgh.
Hij gaf les aan de later beroemde Italiaanse schilder, Carvallo.
Deze litho uit 1937, man op bank, is een byzondere en zeldzame litho.
gesigneerd, r.o. afm. 30x30, is in een goede staat, incl . kunststof, zilverkleurige lijst met glas 30x40.
Hij staat op de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen op:W 26 is hoog
uit eigen adm. verkochte werken o.a. 1940 - fl. 3200,- / 1954 - fl. 1500,-
1990 - fl. 10.000,- ( een kl.greep)
verzenden, aantekenen.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 26-2-2015 at 12:19 |
End time | 8-3-2015 at 12:19 |