Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Painting - UNIQUE - hand signed
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969
Dirkje Kuik - WOMAN PORTRAIT VENICE
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1900 to 1944 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Style | Classical |
Subject | Cityscape |
Framed | Framed |
Dimensions | 36 x 46 cm (h x w) |
Incl. frame | 51 x 65 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | No 74 |
Ingelijst ets van Willem Witsen. Titel: Pakhuis op Uilenburg en de Montelbaanstoren Amsterdam. Nummer: 74. Afmetingen incl lijst: H51 x b65cm. Afmetingen werk: H36 x b46cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Willem Arnoldus (Willem) Witsen (Amsterdam, 13 augustus 1860 – aldaar, 13 april 1923) was een Nederlands schilder, tekenaar, etser, graficus, fotograaf en schrijver. Hij kwam uit de welgestelde patriciërsfamilie Witsen, waartoe ook de 17e-eeuwse regenten Cornelis Jan Witsen e
Jeugd en opleiding
Willem Witsen was een zoon van de koopman in ijzer Jonas Jan Witsen (1819-1901) en Jacoba Elisabeth Bonekamp (1826-1873). Hij groeide op aan de Prinsengracht 530 te Amsterdam. In 1867 verhuisde de familie naar het Westeinde, in het hoekhuis met de Nicolaas Witsenkade. Van 1876 tot 1884 nam hij tekenlessen aan de Rijksakademie van beeldende kunsten aan de Stadhouderskade; aanvankelijk 's avonds, vanaf 1878 voltijds. In die periode was hij ook bestuurslid van de naar de schutspatroon van de schilderkunst vernoemde kunstenaarsvereniging Sint Lucas. In 1880 werd hij vrijgesteld voor militaire dienst; zijn fysieke kenmerken werden genoteerd.[1] Tot december 1881 verbleef hij samen met Piet Meiners in Antwerpen om daar lessen te nemen, waarna hij weer de academie in Amsterdam opzocht.
Condition | |||||||||
Condition | Good | ||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||||||||
Guarantee | |||||||||
Pick up | Yes, possible |
Location | 's-Gravenzande, The Netherlands |
Start time | 24-3-2023 at 15:27 |
End time | 31-3-2023 at 19:06 |