Member since 2021 / Amsterdam, The Netherlands
3 items in auction / 0 sold items
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 45 x 66 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 50 x 40 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 52 x 42 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |