Seppe1234
  5. Seppe1234

Seppe1234

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans Peter Doebele - Meisje met touw kopen? Bied vanaf 50!
Hans Peter Doebele (1925) Nederlands Meisje met touw
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Martinus Leonardus Middelhoek - Stadsgezicht aan water kopen? Bied vanaf 50!
Martinus Leonardus Middelhoek (1898-1986) Nederlands Stadsgezicht aan water
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Charles Dankmeijer - Rivier en wilgenlandschap met visser kopen? Bied vanaf 75!
Charles Dankmeijer (1861-1923) Nederlands Rivier en wilgenlandschap met visser
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75