5. Akademie der Künste Berlin

Akademie der Künste Berlin

Opgericht in 1696

Akademie der Künste

De Academie der Künste is een instelling in Berlijn waar leden elkaar kunnen ontmoeten en ideeën met elkaar kunnen uitwisselen en bespreken. Sinds 1699 dient het instituut als een adviesraad voor de regering. Daarnaast heeft de Academie der Künste nog enkele andere doelen, namelijk de vertegenwoordiging en promotie van Duitsland op het gebied van kunst en cultuur, bevordering van kunst in de gemeenschap en van de nationale culturele ontwikkelingen, en het behoud van de nationale culturele erfernis.

Jim Dine - Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
TechniekOffset
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Heinz Mack - Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Heinz Mack (1931) Duits Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot)
Afmetingen105 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595