5. Kristelijk Kunstenaarsverbond AKKV

Kristelijk Kunstenaarsverbond AKKV

Opgericht in 1920

Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond

Het AKKV, Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond, werd opgericht onder de naam Algemeen Katholieke Kunstenaarsvereniging. De AKKV werd opgericht als een landelijke overkoepelende katholieke kunstenaarsorganisatie. Binnen de AKKV bevinden zich enkele vakgroepen, zoals Bouwkunst en Beeldende Kunsten. Na de Tweede Wereldoorlog fuseerden enkele vakgroepen waardoor het ledenaantal steeg. In de jaren ’80 veranderde de naam van de AKKV naar Algemeen Kristelijk Kunstenaarsverbond.

Willy Rams - Dominicaan en kunstenaar - Naïef olieverf op hout drieluik "het leven van Mozes" kopen? Bied vanaf 39!
Willy Rams (1922-2020) Nederlands Dominicaan en kunstenaar - Naïef olieverf op hout drieluik "het leven van Mozes"
Afmetingen30 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 39
Inka Klinckhard - Liefdespaar kopen? Bied vanaf 110!
Inka Klinckhard (1922-2016) Nederlands Liefdespaar
TechniekBrons
Afmetingen5.5 x 5.5 x 1.2 cm (h x b x d)
€ 110
Inka Klinckhard - Circus figuren kopen? Bied vanaf 110!
Inka Klinckhard (1922-2016) Nederlands Circus figuren
TechniekBrons
Afmetingen8.1 x 8.1 x 0.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Theo Elfrink - Landschap kopen? Bied vanaf 275!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Landschap
Afmetingen46 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Jan van Riel - Knotwilgen. kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Knotwilgen.
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Nico Molenkamp - "Nigeria" kopen? Bied vanaf 3000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands "Nigeria"
Afmetingen113 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000
Charles Eyck - Pentekening kopen? Bied vanaf 1!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Pentekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Hubert Levigne - 50 JAAR KONINGIN WILHELMINA / ZW-W ETS / 51x40cm / SIG / 1948 kopen? Bied vanaf 15!
Hubert Levigne (1905-1989) Nederlands 50 JAAR KONINGIN WILHELMINA / ZW-W ETS / 51x40cm / SIG / 1948
TechniekEts
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wim van Liempt - Stilleven kopen? Bied vanaf 45!
Wim van Liempt (1937) Nederlands Stilleven
TechniekGouache
Afmetingen44 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Frans Erkelens - Savoir-Vivre kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Savoir-Vivre
Afmetingen69 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Frans Erkelens - Balinese danseres kopen? Bied vanaf 175!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Balinese danseres
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Frans Erkelens - Heilige Stier kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Heilige Stier
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Frans Erkelens - toenadering kopen? Bied vanaf 150!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands toenadering
TechniekEts
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Frans Erkelens - geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Gene Eggen - Gouache, unicaat (gelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Gouache, unicaat (gelijst)
TechniekGouache
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Henk van der Plas - zeefdruk bloemen / planten kopen? Bied vanaf 30!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands zeefdruk bloemen / planten
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Theo Elfrink - Mehr BRD kopen? Bied vanaf 450!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Mehr BRD
Afmetingen122 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Theo Elfrink - Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 150!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Nijmegen Grote Markt
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Nico Molenkamp - houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands houtskooltekening: tijger
TechniekHoutskool
Afmetingen70.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Ria Exel - Bijzondere monochrome droge naald Ets "sirenen" 1967 - 2e druk - gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands Bijzondere monochrome droge naald Ets "sirenen" 1967 - 2e druk - gesigneerd
TechniekDroge Naald
Afmetingen18 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 31
Ria Exel - TWEE (2) fraaie jaren 60 Ets & Aquatint Abstracte voorstellingen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands TWEE (2) fraaie jaren 60 Ets & Aquatint Abstracte voorstellingen - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Inka Klinckhard - Keramische penning: vogeldecor kopen? Bied vanaf 75!
Inka Klinckhard (1922-2016) Nederlands Keramische penning: vogeldecor
TechniekKeramiek
Afmetingen6.5 x 6.5 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 75
Wim van Woerkom - St. Stevenskerk met kanunnikenhuisjes - Nijmegen kopen? Bied vanaf 350!
Wim van Woerkom (1905-1998) Nederlands St. Stevenskerk met kanunnikenhuisjes - Nijmegen
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Nico Molenkamp - Theaterfiguur kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Theaterfiguur
TechniekLitho
Afmetingen111 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gene Eggen - Fraai gestileerde zwart-wit Houtsnede "vrouwelijk naakt" oplage 50 stuks kopen? Bied vanaf 30!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Fraai gestileerde zwart-wit Houtsnede "vrouwelijk naakt" oplage 50 stuks
Afmetingen63 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Masker
Afmetingen115 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan van Riel - Driekoningen kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Driekoningen
TechniekEts
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Ronnie Meerts - Originele Ets aquagravure -oplage 85- "Antieke poppen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Ronnie Meerts (1920-2005) Nederlands Originele Ets aquagravure -oplage 85- "Antieke poppen" - gesigneerd
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Hubert Levigne - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Hubert Levigne (1905-1989) Nederlands Geen titel
Afmetingen30.5 x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 50
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets kopen? Bied vanaf 35!
Ronnie Meerts (1920-2005) Nederlands Antieke poppen, ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35