5. Amateurspalet

Amateurspalet

Amateurspalet

Amateurspalet Rijswijk organiseert verschillende cursussen die worden gegeven door academisch geschoolde docenten. Amateurspalet is een van de grootste en oudste verenigingen voor beeldende kunst in de vrije tijd.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Jan Linschooten - Stokbrood kopen? Bied vanaf 85!
Jan Linschooten - Stokbrood

Geplaatst doorhofzicht

Eindtijd06-02-2022 om 20:52

Afmetingen43 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst