5. d'Auderghem

d'Auderghem

Opgericht in 1932

Cercle Artistique d'Auderghem

In het interbellum was de kunstenaarsvereniging Cercle Artistique d'Auderghem actief in de Brusselse gemeente Oudergem. Deze groep wilde graag een museum in Oudergem en daarom schonken de leden van de vereniging werken aan de gemeente. De Cercle Artistique d'Auderghem gaf grafiek uit, organiseerde tentoonstellingen en was ook actief in het liefdadigheidswerk in de gemeente.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kurt Peiser - Chapellenplein kopen? Bied vanaf 145!
Kurt Peiser - Chapellenplein

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts
Afmetingen60 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Charles Swyncop - Marchande de fleurs kopen? Bied vanaf 40!
Charles Swyncop - Marchande de fleurs

Geplaatst doorJansz

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Maurice Langaskens - Belgisch werkpaard met man en hond in sneeuw kopen? Bied vanaf 100!
Maurice Langaskens - Belgisch werkpaard met man en hond in sneeuw

Geplaatst doorHermanGaarman

TechniekEts
Afmetingen69 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jehan Frison - Jeune Arabe Jonge Arabische kopen? Bied vanaf 50!
Jehan Frison - Jeune Arabe Jonge Arabische

Geplaatst doorJoseVanoeveren

Jaartal1927
Afmetingen45.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst