5. De Groep (Haarlem)

De Groep (Haarlem)

Opgericht in 1948

Roelof Klein - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 99!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands Liggend naakt
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Spanish sketch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Piet Ouborg - Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 300!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 399
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
TechniekEts
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen kopen? Bied vanaf 60!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 60
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 45!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen83 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
TechniekLitho
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 175
Jan Wiegers - Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam kopen? Bied vanaf 1875!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam
TechniekGouache
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.875
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Wim Steijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zonder titel
Afmetingen33 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 100
Afmetingen33 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Wim Steijn - Guataria Espania kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Guataria Espania
TechniekHoutskool
Afmetingen28.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Edgar Fernhout - Handgesigneerde litho Stilleven (Serie schildersprenten 1947) kopen? Bied vanaf 40!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Handgesigneerde litho Stilleven (Serie schildersprenten 1947)
TechniekLitho
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jac Clay - Stilleven glas, cactus, fruit kopen? Bied vanaf 200!
Jac Clay (1895-1975) Nederlands Stilleven glas, cactus, fruit
TechniekPotlood
Afmetingen47 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jac Clay - Verstild vrouwenfiguurtje in brons kopen? Bied vanaf 400!
Jac Clay (1895-1975) Nederlands Verstild vrouwenfiguurtje in brons
TechniekBrons
Afmetingen31 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht2373 g
€ 400
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Cor Hak - 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Cor Hak (1917-1981) Nederlands 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wim Steijn - Duinlandschap 1955 kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Duinlandschap 1955
TechniekDroge Naald
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen rood
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
TechniekEts
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Kees Okx - handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969
TechniekEts
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Wim Steijn - Kreta I kopen? Bied vanaf 30!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Kreta I
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30