5. De Groep (Haarlem)

De Groep (Haarlem)

Opgericht in 1948

Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 72 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Wim Schuhmacher - litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947
Techniek Litho
€ 60
Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 40
Edgar Fernhout - Litho: Bloemen kopen? Bied vanaf 49!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Litho: Bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Jaap Ploos van Amstel - Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992 kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 10!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Wim Oepts - 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
Wim Oepts (1904-1988) Nederlands 3 catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
5 biedingen
John Raedecker - fraai uitgewerkte tekening kopen? Bied vanaf 295!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands fraai uitgewerkte tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Poppe Damave - ets van Haarlem (de Bavo heeft de vlag uit) kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands ets van Haarlem (de Bavo heeft de vlag uit)
Techniek Ets
Afmetingen 17.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Bart van der Leck - Arabieren, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bart van der Leck (1876-1958) Nederlands Arabieren, ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Wiegers - Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam' kopen? Bied vanaf 220!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 220
Kees Okx - NOSTALGIE kopen? Bied vanaf 399!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands NOSTALGIE
Techniek Olieverf
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Piet Ouborg - Kubistisch-expressionistische figuur kopen? Bied vanaf 110!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands Kubistisch-expressionistische figuur
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 110
John Raedecker - Litho: faun - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: faun - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 39
Edgar Fernhout - Litho: Herfstlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Litho: Herfstlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 50
Edgar Fernhout - Litho: Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Litho: Zomerlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 50
Edgar Fernhout - Litho: Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Litho: Winterlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 50
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 100
Wim Steijn - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 299!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder Titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 94 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jan Wiegers - portret van een jongen III kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands portret van een jongen III
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Frans Verpoorten - Fiets. kopen? Bied vanaf 39!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Fiets.
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 39
Poppe Damave - Drie etsen uit de jaren '50 - Bomen en ruïne kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Drie etsen uit de jaren '50 - Bomen en ruïne
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Wim Steijn - zelfportret kopen? Bied vanaf 55!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Jan Wiegers - Achterburgwal, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Achterburgwal, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen kopen? Bied vanaf 60!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 60
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap Ticino, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Spanish sketch, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Wim Steijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Wim Steijn - Guataria Espania kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Guataria Espania
Techniek Houtskool
Afmetingen 28.5 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Jac Clay - Stilleven glas, cactus, fruit kopen? Bied vanaf 200!
Jac Clay (1895-1975) Nederlands Stilleven glas, cactus, fruit
Techniek Potlood
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
Jac Clay - Verstild vrouwenfiguurtje in brons kopen? Bied vanaf 400!
Jac Clay (1895-1975) Nederlands Verstild vrouwenfiguurtje in brons
Techniek Brons
Afmetingen 31 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 2373 g
€ 400
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 16 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Cor Hak - 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Cor Hak (1917-1981) Nederlands 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Wim Steijn - Duinlandschap 1955 kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Duinlandschap 1955
Techniek Droge Naald
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 35
Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen rood
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Kees Okx - handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50