5. De Groep (Haarlem)

De Groep (Haarlem)

Opgericht in 1948

Er worden 37 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Okx - Kleurenets, Tekens van de zon kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Kleurenets, Tekens van de zon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Wim Oepts - FAUVISTISCH LANDSCHAP / OLIEVERF PANEEL / 43x53cm / KADER / SIG / 1937 kopen? Bied vanaf 245!
Wim Oepts - FAUVISTISCH LANDSCHAP / OLIEVERF PANEEL / 43x53cm / KADER / SIG / 1937

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1937
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Ets en aquatint, Groei kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Ets en aquatint, Groei

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Okx - Ets en aquatint, Tweemaal vier verhalen kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Ets en aquatint, Tweemaal vier verhalen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Okx - Kleurenets, Vlinder paradijs kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Kleurenets, Vlinder paradijs

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Okx - Kleurenets, Gorges du tarn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx - Kleurenets, Gorges du tarn - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Ets, Dode mus. kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Ets, Dode mus.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 75!
Marjan Jaspers - Klaprozen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid. kopen? Bied vanaf 149!
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid.

Geplaatst doorSpiritual-art

Afmetingen66 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Schuhmacher - Litho, Mediterrane haven kopen? Bied vanaf 1!
Wim Schuhmacher - Litho, Mediterrane haven

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2003
Afmetingen101 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).

Geplaatst doorSpiritual-art

TechniekTempera
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen38.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Frans Verpoorten - Ets: Klauwpadden kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Ets: Klauwpadden

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren

Geplaatst doorBuisArthouse

Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999 kopen? Bied vanaf 75!
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999

Tekening / Aquarel

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Oepts - Monografie en oevrecatalogus kopen? Bied vanaf 75!
Wim Oepts - Monografie en oevrecatalogus

Kunstboeken

Geplaatst doorLintage

Jaartal2011
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Aftersale
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
Jan Wiegers - Berglandschap.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Oepts - Linosnede: Paard en wagen kopen? Bied vanaf 399!
Wim Oepts - Linosnede: Paard en wagen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen15.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Aftersale
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst