Marjan Jaspers (1949)
Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen | 72 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 45
1 bieding