5. Haagsche Schetsclub

Haagsche Schetsclub

Haagsche Schetsclub

Cor Noltee - Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk ) kopen? Bied vanaf 850!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk )
Afmetingen49 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Cor Noltee - Zonsondergang op boederij kopen? Bied vanaf 175!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Zonsondergang op boederij
Afmetingen30.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 175