5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk kopen? Bied vanaf 125!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 40!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Zonder titel - Epreuve d’Artiste
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak de Wit (1945) Nederlands Randstad
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie G kopen? Bied vanaf 235!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie G
GesigneerdHandgesigneerd
€ 235
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Meindert Zaalberg - steengoed gedraaide vaas grijs/blauw/bruin kopen? Bied vanaf 50!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands steengoed gedraaide vaas grijs/blauw/bruin
Afmetingen26 x 11 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!
Rinus van den Bosch (1938-1996) Nederlands Regenlicht, 1992
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ad van Riel - Thirteen Columns kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Thirteen Columns
Afmetingen47 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Ad van Riel - Panorama (7) kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Riel (1959) Nederlands Panorama (7)
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees van Bohemen - De danseres kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands De danseres
Afmetingen63 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Sees Vlag - Boerenhoeve bij Bodegraven kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Boerenhoeve bij Bodegraven
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 275!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 325!
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Judith Werdmuller von Elgg - Droge naald, The Silverminer wears his head upside down kopen? Bied vanaf 20!
Judith Werdmuller von Elgg (1953) Nederlands Droge naald, The Silverminer wears his head upside down
TechniekDroge Naald
Afmetingen27 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 20
Leon Wildenburg - Grote gouache, Stilleven met bezem en appel kopen? Bied vanaf 30!
Leon Wildenburg (1946) Nederlands Grote gouache, Stilleven met bezem en appel
TechniekGouache
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Leon Wildenburg - Grote gouache, Hotel Seteais kopen? Bied vanaf 35!
Leon Wildenburg (1946) Nederlands Grote gouache, Hotel Seteais
TechniekGouache
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Marian Zult - Ets, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marian Zult (1958) Nederlands Ets, Zonder Titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Johan van den Berg - BYE BYE COWBOY kopen? Bied vanaf 69!
Johan van den Berg (1939) Nederlands BYE BYE COWBOY
Afmetingen32 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Johan van den Berg - WEIDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 119!
Johan van den Berg (1939) Nederlands WEIDS LANDSCHAP
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 119
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 500!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Spiegel aan de wand,
Afmetingen110 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Carl C. van Niekerk - Stilleven kopen? Bied vanaf 40!
Carl C. van Niekerk (1897-1984) Nederlands Stilleven
Afmetingen25 x 34.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 40
Ad van Riel - Hymn (2) kopen? Bied vanaf 150!
Ad van Riel (1959) Nederlands Hymn (2)
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Wim Bettenhausen - Westeinde Ziekenhuis kopen? Bied vanaf 100!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Westeinde Ziekenhuis
TechniekEts
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Kees van Bohemen - Els ( proefdruk voor prent 190 kopen? Bied vanaf 1!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Els ( proefdruk voor prent 190
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 10
4 biedingen
Kees van Bohemen - Groene Aap kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Groene Aap
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Kees van Bohemen - Modern landschap kopen? Bied vanaf 140!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Modern landschap
Afmetingen90 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Paddy Summerfield - 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 95!
Paddy Summerfield (1947) Engels 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk
Afmetingen56 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Sees Vlag - Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Sees Vlag - Schokland Middelbuurt kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Schokland Middelbuurt
Afmetingen53 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Johan Mekkink - Zandverstuiving kopen? Bied vanaf 150!
Johan Mekkink (1904-1991) Nederlands Zandverstuiving
TechniekLitho
Afmetingen35 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Jan Poortenaar - Edam Kwakelbrug met uitzicht op de Speeltoren kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Edam Kwakelbrug met uitzicht op de Speeltoren
TechniekEts
Afmetingen24.4 x 20.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Poortenaar - De Waag te Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands De Waag te Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen13 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40