5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Er worden 157 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusden - HUIZEN AAN EEN GRACHT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Arnold Bernard Neujean - Café Bellevue, Ardennen kopen? Bied vanaf 50!
Arnold Bernard Neujean - Café Bellevue, Ardennen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorh-g-art

TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!
Aat Verhoog - Horses - paarden

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorilonapalasthy

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen36.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk, Schoolplein kopen? Bied vanaf 35!
Sees Vlag - Zeefdruk, Schoolplein

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aimee Crince le Roy - Autumn Love - Kappazuri op Japans papier kopen? Bied vanaf 75!
Aimee Crince le Roy - Autumn Love - Kappazuri op Japans papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorChouba

Jaartal1988
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Bieling - Houtsnede: Clown - 1952 kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Clown - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1952
Afmetingen37 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Kees van Bohemen - Litho: Doortje - 1978 kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Bohemen - Litho: Doortje - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1965
Afmetingen67 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: Provinciehuis Zuid Holland - 1977 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag - Zeefdruk: Provinciehuis Zuid Holland - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: Bali - Gunung Batur 1978 kopen? Bied vanaf 100!
Sees Vlag - Zeefdruk: Bali - Gunung Batur 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1967
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: Flat gebouw - 1967 kopen? Bied vanaf 100!
Sees Vlag - Zeefdruk: Flat gebouw - 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1967
Afmetingen50 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: Playa de C'obreces - 1977 kopen? Bied vanaf 100!
Sees Vlag - Zeefdruk: Playa de C'obreces - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler kopen? Bied vanaf 1!
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris de Moor - Nieuwe Haagse school - grote abstracte jaren 50/60 Gouache - in originele lijst kopen? Bied vanaf 156!
Chris de Moor - Nieuwe Haagse school - grote abstracte jaren 50/60 Gouache - in originele lijst

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Voets - Tekening, Figuur op stoel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Voets - Tekening, Figuur op stoel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen17.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Hendrik van Loon - Potloodtekening, Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Jan Hendrik van Loon - Potloodtekening, Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 290!
Jan Schoonhoven - Formatie V

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 42!
Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pol Dom - Olieverf op doek, Stilleven op tafel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Pol Dom - Olieverf op doek, Stilleven op tafel - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1940
Afmetingen118 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Franken - Dorpsgezicht 1944 - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 125!
Jan Franken - Dorpsgezicht 1944 - olieverfschilderij

Geplaatst doorMiles

Jaartal1944
Afmetingen27 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Maal - Accent kopen? Bied vanaf 60!
Hans Maal - Accent

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1980
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen82 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - Urban Setting kopen? Bied vanaf 400!
Ad van Riel - Urban Setting

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2005
Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andrzej Wawrzyniak - Raconteur kopen? Bied vanaf 65!
Andrzej Wawrzyniak - Raconteur

Geplaatst dooradvanriel

Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Krimpenerwaard kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag - Krimpenerwaard

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1980
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sierk Schroder - Dame in rood krijt kopen? Bied vanaf 250!
Sierk Schroder - Dame in rood krijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJAMKoning

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - Landschap met waarschuwing kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Riel - Landschap met waarschuwing

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1982
Afmetingen68 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!
Ad van Riel - Landscape (12)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2021
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aimee Crince le Roy - de wereld een maskerade kopen? Bied vanaf 150!
Aimee Crince le Roy - de wereld een maskerade

Geplaatst doorendyk177

Jaartal2003
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1922
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marijke Verhoef - Lente kopen? Bied vanaf 25!
Marijke Verhoef - Lente

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNoudje

Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hendrik van Loon - Olieverf op doek, Rotsen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Jan Hendrik van Loon - Olieverf op doek, Rotsen - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
Afmetingen101 cm x 141 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 60!
Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Livinus van de Bundt - Man met kat - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Livinus van de Bundt - Man met kat - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen20 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - Olieverf op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Aat Verhoog - Olieverf op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Wensma - Olieverf op doek, Stilleven met twee flessen en een doos - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Wensma - Olieverf op doek, Stilleven met twee flessen en een doos - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen82 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan D. Scherft - Brugge, Begijnenhofje kopen? Bied vanaf 50!
Johan D. Scherft - Brugge, Begijnenhofje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorks53

Jaartal1947
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes van Hoften - Olieverf op doek, Organisch landschap III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Johannes van Hoften - Olieverf op doek, Organisch landschap III - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ap Sok - Portofolio met 17 handgesigneerde litho's (voor Melle) kopen? Bied vanaf 250!
Ap Sok - Portofolio met 17 handgesigneerde litho's (voor Melle)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Gutterswijk - Bronzen penning, Mens en groei kopen? Bied vanaf 1!
Jaap Gutterswijk - Bronzen penning, Mens en groei

Penningen

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekBrons
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees van Bohemen - Koeien kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Koeien

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGMPaard

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marijke Verschoor - Olieverf op board, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Marijke Verschoor - Olieverf op board, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1987
Afmetingen109 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andrzej Wawrzyniak - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Andrzej Wawrzyniak - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen21 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst