5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 48!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Sees Vlag - Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Harlekijnen met vliegers en hond
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Twee ongesigneerde proefdrukken kopen? Bied vanaf 89!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Twee ongesigneerde proefdrukken
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Ad van Riel - Zonder titel (21/4) kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (21/4)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 75
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899 kopen? Bied vanaf 100!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Bieling - Boksers - Inkttekeningen (2) kopen? Bied vanaf 48!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Boksers - Inkttekeningen (2)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Drager Papier
€ 48
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel kopen? Bied vanaf 115!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Sees Vlag - Tafel met schelp kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Tafel met schelp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 90
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Guy van Hardenbroek - Gele pot met deksel kopen? Bied vanaf 65!
Guy van Hardenbroek (1928-1986) Nederlands Gele pot met deksel
Afmetingen 20 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Ad van Riel - Wespenkop kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Riel (1959) Nederlands Wespenkop
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Willem van Leusden - Boerenerf met hooischuur - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Boerenerf met hooischuur - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (15/1)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 80
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Marian Gobius - N.Z. Holl. Redding Mij. Tot redding der schipbreukelingen. kopen? Bied vanaf 60!
Marian Gobius (1910-1994) Nederlands N.Z. Holl. Redding Mij. Tot redding der schipbreukelingen.
Techniek Brons
Afmetingen 6 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Jan Poortenaar - Roman Catholic Cathedral London - Ets kopen? Bied vanaf 43!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Roman Catholic Cathedral London - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 43
Marian Zult - en anderen, Lot van 9 abstracte kunstwerken (ingelijst) in diverse technieken kopen? Bied vanaf 100!
Marian Zult (1958) Nederlands en anderen, Lot van 9 abstracte kunstwerken (ingelijst) in diverse technieken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Bieling - Boksers in actie - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 49!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Boksers in actie - Inkttekeningen
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Herman Bieling - Liggend Naakt - Inkttekening kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Liggend Naakt - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 15 x 26 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Pieter de Josselin de Jong - De Drinker - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Pieter de Josselin de Jong (1861-1906) Nederlands De Drinker - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 45
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets kopen? Bied vanaf 34!
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 34
Kees van Bohemen - Zwaan kopen? Bied vanaf 225!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zwaan
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Kees van Bohemen - Vrouw en vogel kopen? Bied vanaf 75!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw en vogel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen] kopen? Bied vanaf 350!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [serie 3 tekeningen]
Techniek Potlood
Afmetingen 104 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Goeting - z.t. | muziekles - [AFGEPRIJSD] kopen? Bied vanaf 30!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands z.t. | muziekles - [AFGEPRIJSD]
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 275!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 599!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Arnold Bernard Neujean - ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater" kopen? Bied vanaf 40!
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) Nederlands ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater"
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 40
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Kees Andrea - Litho: Baadsters kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 38