5. Kunst om de Kunst

Kunst om de Kunst

Opgericht in 1896 - opgeheven in 1955

Kunst om de Kunst

De Leidse tekenvereniging Kunst om de Kunst is in 1955 toegetreden tot het Leidse Schilder- en Tekengenootschap Ars Aemula Naturae. De Kunst om de Kunst kwam in eerste instantie ook uit deze vereniging voort, en heeft gedurende haar bestaan nauwe banden gehad met Ars. De Kunst om de Kunst ontstond nadat een kleine groep ontevredenen bij Ars zich afsplitsten.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Johannes C. Roelandse - Huisjes aan het Spaarne Haarlem - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Johannes C. Roelandse - Huisjes aan het Spaarne Haarlem - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd13-08-2022 om 19:42

TechniekEts
Afmetingen5.5 cm x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Johannes C. Roelandse - Boerderijtje aan het water kopen? Bied vanaf 350!
Johannes C. Roelandse - Boerderijtje aan het water

Geplaatst doorjohanvanZijll

Eindtijd30-07-2022 om 21:31

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst