Len Landzaat (1917-2006) Curacao's stilleven
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350