5. Kunstkring Haarlem

Kunstkring Haarlem

Opgericht in 1903

Haarlemse Kunstkring

De Haarlemse kunstkring werd in 1903 opgericht uit onvrede over heersende klimaat binnen Kunst Zij Ons Doel. In 2009 hebben zeven Haarlemse schilders de Haarlemse Kunstkring nieuw leven ingeblazen.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 4000!
Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).

Geplaatst doorSpiritual-art

TechniekTempera
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren

Geplaatst doorBuisArthouse

Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frans Hogerwaard - Slangenbezweerder Tanger (MA) 1920 kopen? Bied vanaf 75!
Frans Hogerwaard - Slangenbezweerder Tanger (MA) 1920

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1920
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst