5. Limburgse School

Limburgse School

Opgericht in 1918 - opgeheven in 1940

Limburgse School

De Limburgse School bestond uit een groep beeldend kunstenaars die in Nederland in de eerste helft van de 20ste eeuw actief waren. Ze maakten schilderijen en glasschilderingen in voornamlijk Rooms-Katholieke kerken. Ze schilderden in een licht romantisch expressionistische stijl. De kunstenaar wilde niet zo zeer de werkelijkheid laten zien, maar vooral innerlijke gevoelens, ideeën en spanningen uitten. Tussen 1918 en 1940 beleefde de Limburgse School haar hoogtijdagen.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!
Hubert Levigne - Wilhelmus

Geplaatst dooretsje

Jaartal1948
TechniekGravure
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!
Hubert Levigne - Stervende man

Geplaatst doorMRietveld

Jaartal1951
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt