5. Narrenschip

Narrenschip

Opgericht in 1950

Kunstenaarsvereniging Het Narrenschip

Het Narrenschip is een kunstenaarsvereniging waar na de Tweede Wereldoorlog modernere stromingen in de schilderkunst worden getoond. Deze kunstenaarsvereniging werd opgericht door Jan van der Zee, Wobbe Alkema, Ekke Abel Kleima en Jan Gerrit Jordens, die uit de Ploeg waren gestapt vanwege onvrede met het gevoerde beleid.

Piet Snel - Vrouw zonder gezicht kopen? Bied vanaf 100!
Piet Snel (1911-1991) Nederlands Vrouw zonder gezicht
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan van der Zee - Abstract figuur (1980) kopen? Bied vanaf 1250!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract figuur (1980)
TechniekGouache
Afmetingen83.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Jan van der Zee - Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen kopen? Bied vanaf 175!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen
Afmetingen44 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jan van der Zee - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 800!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstracte voorstelling
Afmetingen68 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800