5. Nieuwe Realisten

Nieuwe Realisten

Nieuwe Realisten

De Nieuwe Haagse School vierde haar hoogtijdagen tijdens de jaren '50 en '60 van de vorige eeuw. In de jaren '70 komen echter een groep jonge kunstenaars op in de Haagse kunstscene, ze noemen zich de Nieuwe Realisten. Ze werden allemaal beïnvloedt door Co Westerik, die doceerde aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag waar alle leden studeerden. Na de academie bleef de samenwerking bestaan, en werkten ze in steeds wisselende samenstellingen. In hun werk combineerden ze de actualiteit met citaten uit de kunstgeshiedenis. Vaak waren de werken van aanzienlijke omvang, en leverden de verschillende kunstenaars van de Nieuwe Realisten een eigen bijdrage aan het werk.

Er worden 14 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jurjen de Haan - " ORGANEN " kopen? Bied vanaf 80!
Jurjen de Haan - " ORGANEN "

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAxel

Jaartal1980
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - ets ‘de Schreeuw’ kopen? Bied vanaf 90!
Pat Andrea - ets ‘de Schreeuw’

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen105 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!
Pat Andrea - Attentie opgelet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - De bal moet op de stip

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - Je moet eens een brilletje kopen joh kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - Je moet eens een brilletje kopen joh

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1550!
Pat Andrea - Onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - Bühne kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Bühne

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - Balen lang gezicht maken kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Balen lang gezicht maken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Jij leert het ook nooit

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Opname prik me d’r in

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen19 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pat Andrea - Heef me de 5 kopen? Bied vanaf 100!
Pat Andrea - Heef me de 5

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Walter Nobbe - Stilleven met jongensportret kopen? Bied vanaf 65!
Walter Nobbe - Stilleven met jongensportret

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst