5. Vereniging Kunstschilders

Vereniging Kunstschilders

Nederlandse Vereniging van Kunstschilders

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 65!
Kurt Lob - Rubenszaal

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

TechniekPotlood
Afmetingen16 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Leo Schatz - "Man leunend op een Tafel" - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Leo Schatz - "Man leunend op een Tafel" - Gemengde techniek, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kurt Lob - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2010
TechniekPotlood
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd