5. Platform Almelose Kunstenaars

Platform Almelose Kunstenaars

Platform Almelose Kunstenaars

De Belangengroep Almelose Kunstenaars (BAK) was de vorige naam van het Platform Almelose Kunstenaars (PAK). De vereniging opende begin jaren negentig haar galerie, waar vele Almelose kunstenaars elkaar ontmoetten. Vanwege bezuinigingen van de gemeente Almelo is het PAK uiteindelijk opgeheven.

Marinel Vieleers - Pratende mannen (Dokter - patiënt) kopen? Bied vanaf 300!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Pratende mannen (Dokter - patiënt)
TechniekKlei
Afmetingen47 x 28 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Marinel Vieleers - De Redenaar kopen? Bied vanaf 250!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands De Redenaar
TechniekBrons
Afmetingen23 x 6 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Marinel Vieleers - Onderweg-2 kopen? Bied vanaf 300!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Onderweg-2
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300
Marinel Vieleers - Abstract’ loslaten’ kopen? Bied vanaf 300!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Abstract’ loslaten’
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300