5. Philadelphia Art

Philadelphia Art

Opgericht in 1887 - opgeheven in 1940

Philadelphia Art-Club

Zoals de naam al doet vermoeden, werd de Art Club of Philadelphia, oftwel de Philadelphia Art-Club, opgericht in Philadelphia in de Verenigde Staten. De club werd opgericht om de kunsten te bevorderen en bood een podium voor kunsttentoonstellingen. De prijs die elk jaar door de Philadelphia Art-Club aan een kunstenaar werd uitgereikt, werd gezien als een van de meest prestigieuze prijzen van het land.

Willy Sluiter - Olieverf op doek: Heren portret - 1944 kopen? Bied vanaf 595!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Afmetingen78 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Willy Sluiter - Woonwagens kopen? Bied vanaf 375!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Woonwagens
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen69 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 350!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Portret - olieverf - 1924
Afmetingen100 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Willy Sluiter - Vollendamse Vissers kopen? Bied vanaf 650!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Vollendamse Vissers
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen56 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650