5. Philadelphia Art

Philadelphia Art

Opgericht in 1887 - opgeheven in 1940

Philadelphia Art-Club

Zoals de naam al doet vermoeden, werd de Art Club of Philadelphia, oftwel de Philadelphia Art-Club, opgericht in Philadelphia in de Verenigde Staten. De club werd opgericht om de kunsten te bevorderen en bood een podium voor kunsttentoonstellingen. De prijs die elk jaar door de Philadelphia Art-Club aan een kunstenaar werd uitgereikt, werd gezien als een van de meest prestigieuze prijzen van het land.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 399!
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924Schilderij
Geplaatst doorARTillery
Eindtijd 23-01-2023 om 22:28
Jaartal1924
Afmetingen100 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst