5. Stuwing

Stuwing

De Stuwing

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging Stuwing hield jaarlijkse overzichtsexposities met werk van leden en profileerde zich met exposities op bijzondere plaatsen en rondreizende thema-exposities.

Er worden 8 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Berry Brugman - Olieverf op doek, Genemuiden - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Berry Brugman - Olieverf op doek, Genemuiden - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
Afmetingen61 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Jan Nieuwenhuijs - Gemengde techniek: beest - 1974 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Jan Nieuwenhuijs - Gemengde techniek: beest - 1974 (nieuwe lijst!)Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Melgers - Rustende boeren kopen? Bied vanaf 300!
Henk Melgers - Rustende boerenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLichtendonk

Jaartal1928
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 45!
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Paul Husner - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Berry Brugman - Pastel op papier, De vluchtelingen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Berry Brugman - Pastel op papier, De vluchtelingen - Ingelijst (Groot)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1946
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen127 cm x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 179!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1987
Afmetingen97 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst