Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 36 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200