Marius Bauer (1867-1932)
**Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd
Techniek | Ets |
Afmetingen | 33 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 149