5. Teekenmaatschappij

Teekenmaatschappij

Opgericht in 1876 - opgeheven in 1938

Hollandsche Teekenmaatschappij

Binnen Nederland hadden de aquarellisten tot de oprichting van de Hollandsche Teekenmaatschappij in Den Haag weinig tot geen podium om hun werken te exposeren. Daarom werd er besloten om hier een vereniging voor op te richten die aquarellen op de markt kon stimuleren. Op deze manier ontstond de Hollandsche Teekenmaatschappij. De Teekenmaatschappij is een stille dood gestorven, met het laatste bericht omstreeks 1938.

Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899 kopen? Bied vanaf 100!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel kopen? Bied vanaf 115!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Pieter de Josselin de Jong - De Drinker - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Pieter de Josselin de Jong (1861-1906) Nederlands De Drinker - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Jan Voerman - 3 boeken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Voerman (1857-1941) Nederlands 3 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
€ 40
Willy Sluiter - De Nieuwe Amsterdammer kopen? Bied vanaf 150!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands De Nieuwe Amsterdammer
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 48 x 31.5 cm (h x b)
€ 150
Christoffel Bisschop - (1828 - 1904), schilderij, Moeder met baby kopen? Bied vanaf 1800!
Christoffel Bisschop (1828-1904) Nederlands (1828 - 1904), schilderij, Moeder met baby
Techniek Olieverf
Afmetingen 76 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas kopen? Bied vanaf 315!
Willem Roelofs (jr.) (1874-1940) Nederlands witte rozen in groen glazen vaas
Techniek Olieverf
Afmetingen 57 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Willem Roelofs (jr.) - Boeket kopen? Bied vanaf 50!
Willem Roelofs (jr.) (1874-1940) Nederlands Boeket
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willy Sluiter - Woonwagens kopen? Bied vanaf 375!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Woonwagens
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 69 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Marius Bauer - Stadspoort kopen? Bied vanaf 195!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Stadspoort
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 325!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: in Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Johannes Bosboom - Geen titel. kopen? Bied vanaf 250!
Johannes Bosboom (1817-1891) Nederlands Geen titel.
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jozef Israëls - Twee heren kopen? Bied vanaf 650!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Twee heren
Techniek Houtskool
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Johan Hendrik van Mastenbroek - Dorp Overschie en boerderij aan de Schie kopen? Bied vanaf 640!
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Nederlands Dorp Overschie en boerderij aan de Schie
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 640
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 350!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Portret - olieverf - 1924
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350