Opgericht in 1933 - opgeheven in 1947
De Bredase kunstkring probeerde het kunstleven te stimuleren door het organiseren van lezingen en tentoonstellingen. Uiteindelijk werd de kunstkring de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch. De vereniging vergrootte in Breda de aandacht voor cultuur en schilderkunst in het algemeen.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 77 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 12 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 37 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |