5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Carel Willink - Landschap Versailles kleurenlitho kopen? Bied vanaf 450!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Landschap Versailles kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - De haas en de schildpad - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De haas en de schildpad - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 5 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Herman Berserik - ets:2 poppenhoofden - 1977 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets:2 poppenhoofden - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Herman Berserik - Sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 150!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Sneeuwlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Herman Gordijn - Wandeling kopen? Bied vanaf 150!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Wandeling
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Co Westerik - Meisje met handpop kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Meisje met handpop
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Jan Groenestein - paardenstal kopen? Bied vanaf 50!
Jan Groenestein (1919-1971) Nederlands paardenstal
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Herman Berserik - Man op stoel met biggetje kopen? Bied vanaf 140!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Man op stoel met biggetje
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 35
Nicolaas Wijnberg - Surrealistisch zelfportret, litho kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Surrealistisch zelfportret, litho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Het plateaupaard kopen? Bied vanaf 120!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Het plateaupaard
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Nicolaas Wijnberg - Stilleven met Asperges - litho in lijst kopen? Bied vanaf 135!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Stilleven met Asperges - litho in lijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Herman Gordijn - Houtsnede op Japans papier: "Zwanger" - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Houtsnede op Japans papier: "Zwanger" - 1984
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 125
Nicolaas Wijnberg - Litho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 799!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten'
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Co Westerik - Ets/aquatint: 2 naakten met verschoning - 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets/aquatint: 2 naakten met verschoning - 1971
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Kees Andrea - litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Nicolaas Wijnberg - Litho: Dooie visiesvreters - 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Dooie visiesvreters - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jeanne Bieruma Oosting - Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1932 kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1932
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 150
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Badende mythische figuren - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Badende mythische figuren - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1930 kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Programma Koninklijk Theater ‘s Gravenhave 1930
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 150
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Harlekijnen met vliegers en hond
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947
Techniek Litho
€ 39
Kees Andrea - Tentoonstellings poster - 1955 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Tentoonstellings poster - 1955
Techniek Offset
Afmetingen 61 x 49.5 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12! kopen? Bied vanaf 63!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 63
Carel Willink - Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Carel Willink - 'Arcadian Landscape' gesigneerd door Carel Willink kopen? Bied vanaf 525!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands 'Arcadian Landscape' gesigneerd door Carel Willink
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 525
Co Westerik - Kijken met je ogendicht kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kijken met je ogendicht
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 145
Nicolaas Wijnberg - Hommage aan Breitner kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Hommage aan Breitner
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
€ 60
Jan Groenestein - Ezels in Spanje kopen? Bied vanaf 250!
Jan Groenestein (1919-1971) Nederlands Ezels in Spanje
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Kees Andrea - Baadsters, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Kees Andrea - Haan en geit, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Carel Willink - Twee giraffen kopen? Bied vanaf 150!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Twee giraffen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150