Jan Wiegers (1893-1959) Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.875