In prachtige staat, ophangklaar. In champagne Kleur aluminium Bart lijst met schoon passe-partout. Beeld maat Blad is groter. Heeft zowel handsignering linksonder in potlood en rechtsonder in druk met jaartal ' 47. Bijzonder ik heb vergelijkbaar sneeuwlandschap met dezelfde maat lijst ook uit zelfde serie 1947 hier nu op veiling. Min of meer nu een 2 luik met andere kleuren.
Jan Wiegers werd geboren op 31 juli 1893 te Oldehove (Groningen ) en overleed op 30 november 1959 te Amsterdam. Wiegers kreeg zijn opleiding voor kunstenaar bij de Akademie Minerva te Groningen en daarna te Rotterdam en Den Haag. Hij was in 1918 met Jan Altink en Johan Dijkstra mede oprichter van de Groningse kunstenaars groep “De Ploeg”. Om gezondheidsredenen vertrok hij in 1920 met zijn gezin naar het Zwitserse Davos. Hier leerde hij de Berlijnse Expressionist Ernst Ludwig Kirchner kennen. Door zijn manier van werken werd Wiegers beïnvloed en dat vind je terug in de fellere kleuren in zijn werk.
Zeer Goed
Vakkundig ingelijst ophangklaar.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland
koeriersdienst