5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Er worden 388 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier kopen? Bied vanaf 75!
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999 kopen? Bied vanaf 75!
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999

Tekening / Aquarel

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Frederika Broeksmit - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekLitho
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen kopen? Bied vanaf 150!
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMarinavdP

TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Albert Hemelman - A'dam vanaf het IJ met het schip “Albertina" | ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 39!
Albert Hemelman - A'dam vanaf het IJ met het schip “Albertina" | ets - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

TechniekEts
Afmetingen48 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot

Geplaatst doorLevi

Afmetingen34 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Nicolaas van der Kreek - Figuur, Pastel / Krijt kopen? Bied vanaf 45!
Nicolaas van der Kreek - Figuur, Pastel / Krijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen22 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Gregoire - Springbok kopen? Bied vanaf 20!
Jan Gregoire - Springbok

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Kramer - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Simon Kramer - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen82 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bleys - zeegezicht een straand kopen? Bied vanaf 180!
Jan Bleys - zeegezicht een straand

Geplaatst doorGregor1978

Afmetingen52 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Vogelnest 4/25 kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh - Vogelnest 4/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 75!
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1947
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cornelis Brandenburg - Amsterdam, Zuiderkerk met poortje. kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Brandenburg - Amsterdam, Zuiderkerk met poortje.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEtsenshop

TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Prinsengracht C123M kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Brandenburg - Prinsengracht C123M

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1921
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden

Geplaatst doorErwinKoster

Afmetingen37 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Oerder - Bloemen kopen? Bied vanaf 300!
Frans Oerder - Bloemen

Geplaatst doorRDA

Afmetingen42.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Kurt Lob - Bordeelbezoek - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Singel met bloemenmarkt kopen? Bied vanaf 180!
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Singel met bloemenmarkt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEtsenshop

TechniekEts
Afmetingen63 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Oude Schans kopen? Bied vanaf 103!
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Oude Schans

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEtsenshop

TechniekEts
Afmetingen68 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 795!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij in landschap

Geplaatst doorrahoekstra_kunst8

Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen134 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10.3 cm x 7.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Beerendonk - jaren 60 - Fraaie Ets/Aquatint - E.A. exemplaar - "twee naakten" gesigneerd kopen? Bied vanaf 46!
Theo Beerendonk - jaren 60 - Fraaie Ets/Aquatint - E.A. exemplaar - "twee naakten" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Plaat - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Henri Plaat - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Richard Roland Holst - Ovale aardewerk NOF schaal (Nederlandse Olie Fabrieken) - Petrus Regout kopen? Bied vanaf 1!
Richard Roland Holst - Ovale aardewerk NOF schaal (Nederlandse Olie Fabrieken) - Petrus Regout

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1924
Afmetingen4.4 cm x 23 cm x 44 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!
Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1995
Afmetingen2 cm x 19.2 cm x 19.2 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
George Lourens Kiers - Bootjes en figuren bij Wieringen, 1888 kopen? Bied vanaf 50!
George Lourens Kiers - Bootjes en figuren bij Wieringen, 1888

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1888
TechniekPotlood
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en dieren kopen? Bied vanaf 60!
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en dieren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLaVida

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen - litho - Mart Kempers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrik Johannes Haverman - Litho in de originele lijst, Oosterse markt in Tanger - 1895 kopen? Bied vanaf 1!
Hendrik Johannes Haverman - Litho in de originele lijst, Oosterse markt in Tanger - 1895

Prenten voor 1900

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1895
TechniekLitho
Afmetingen36.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst