5. Hollandse Kunstenaarskring

Hollandse Kunstenaarskring

Opgericht in 1913

De Hollandsche Kunstenaarskring

De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.

Er worden 18 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Heynsius - Kasteel met brug kopen? Bied vanaf 150!
Kees Heynsius - Kasteel met brug

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Wiegman (I) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 50!
Piet Wiegman (I) - In het cafe -ets 1976-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 30!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters - litho - De Nieuwe Amsterdammer, no 184 - 6 juli 1918 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters - litho - De Nieuwe Amsterdammer, no 184 - 6 juli 1918

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJBK

Jaartal1918
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Schuhmacher - Litho, Mediterrane haven kopen? Bied vanaf 1!
Wim Schuhmacher - Litho, Mediterrane haven

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Sluijters - Litho, Baby kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sluijters - Litho, Baby

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1934
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Leo Gestel - Studie van een Spakenburger visser kopen? Bied vanaf 100!
Leo Gestel - Studie van een Spakenburger visser

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBergh

Jaartal1932
TechniekGouache
Afmetingen19 cm x 13.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBergh

Jaartal1932
TechniekGouache
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
Jan Wiegers - Berglandschap.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers kopen? Bied vanaf 65!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen60 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen79 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!
Leo Gestel - Meisje in jurkje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst