Wim Schuhmacher (1894-1986)
litho: Peniscola - 1947
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
€ 50
Opgericht in 1913
De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 29 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 76.5 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 24 x 16 cm (h x b) |