5. Hollandse Kunstenaarskring

Hollandse Kunstenaarskring

Opgericht in 1913

De Hollandsche Kunstenaarskring

De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.

Wim Schuhmacher - litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947
Techniek Litho
€ 60
Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 40
Jan Wiegers - Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam' kopen? Bied vanaf 220!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 220
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 100
Jan Wiegers - portret van een jongen III kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands portret van een jongen III
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Jan Wiegers - Achterburgwal, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Achterburgwal, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap Ticino, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175
Harrie Kuyten - Naakte man kopen? Bied vanaf 125!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Naakte man
Techniek Potlood
Afmetingen 76.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 79 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Hildo Krop - Adriaan Roland Holst. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 50!
Hildo Krop (1884-1970) Nederlands Adriaan Roland Holst. Houtsnede.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
€ 50