Joop Crompvoets (1952-2022) Vaas (keramiek, blauw en andere kleuren)
Afmetingen | 33 x 22 cm (h x b) |
Gewicht | 3050 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50